SKANDAL! “Era Krist në të gjithë dhomën”/ Olta Gixhari i habit të gjithë me veprimin e fundit, i fut duart… (Video)

Aktorja Olta Gixhari me veprimin e fundit, ka habitur jo vetëm banorët në shtëpinë e Big Brother, por edhe audiencën, teksa kontrollonte sendet personale të Kristit në një moment kur Kristi po flinte.

 

Teksa Kristi ishte në gjumë, OIta tentoi t’i shihte me detaje sendet personale të tij ku ka bërë dhe humor me banorët e tjerë, duke ia shpërdoruar të gjitha parfumet.

 

‘Era Kristi në të gjithë dhomën’, tha Olta ndërsa shpërndante parfumin e tij në të gjithë ambientin.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...