Elvis Pupa: Unë dhe bashkëshortja flemë prej vitesh të ndarë, ajo nuk më duron dot…

Edhe pse është shprehur shpesh se nuk përshtatet me formatin dhe nuk e gjen veten te “Big Brother VIP”, Elvis Pupa vijon rrugëtimin e tij dhe shumë ndjekës e përqafojnë atë që ai po përcjell.

 

Ditën e sotme, ai është rrëfyer për marrëdhënin me bashkëshorten e tij që e ka mbajtur larg vëmendjes mediatike. Por ka surprizuar me deklaratën e tij. Në një bisedë me banorët e tjerë të shtëpisë ai ka thënë se me bashkëshorten e tij kanë vite që flenë në dhoma të ndara.

 

”Rrimë deri vonë bashkë por për të fjetur flemë në dhoma të ndara pasi unë gërhas shumë. Kemi rreth 4 vite që e kemi marrë këtë vendim, ajo do errësirë, unë dritë, që kështu jemi më rehat kur flejmë veç e veç. Ama gjumin e drekës e bëjmë bashkë”.-tha ai. Ky fakt ka nxitur edhe reagimet e banorëve, që duket se u çuditën kur dëgjuan këtë variant të Elvisit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...