U kris miqësia pak ditë më parë, çfarë ndodhi mes Efit dhe Kiarës pas eliminimit, ish-banorja e “BBVA” publikon foton e pazakontë

Kiara Tito ka qenë e eliminuara e mbrëmjes së djeshme nga “Big Brother VIP”. Moderatorja ishte në garë më një nga banoret më të forta të këtij edicioni, Olta Gixharin. Kiara e la partnerin e saj, Luizin me lot në sy dhe mjaft të trishtuar.

 

Por në studio gjeti ish banorët që ka kaluar mjaft ditë, e mes tyre miken që krijoi në BBV, Efin.

 

Por kujtojmë se Efi dhe Kiara patën një përplasje vetëm disa ditë më parë dhe të gjithë ishin kurioz për momentin e parë të takimit të vajzave.

 

Kiara nuk i ka mbajtur mëri dhe si duket keqkuptimet i kanë sqaruar menjëherë. Vajzat janë takuar madje kanë ndarë edhe fotot në rrjetet sociale.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...