U bë nami me ‘luftën’ Luiz-produksion, shoqja e këngëtarit trondit me nxjerrjen e fakteve të reja (FOTO)

Nuk ka të ndalur lufta e Top Channel dhe Luizit që për këtë të fundit përgjigjen njerëzit e tij jashtë pasi ai nuk është në dijeni të asgjëje.

 

Jurgena që dikur kujdesej për Instagramin e Luizit duke e çuar 650K ka folur sërisht dhe ka shokuar opinionin publik për akuzat ndaj produksionit dhe Meridianit.

 

Lexoni deklaratat e saj si më poshtë ku madje thotë se do të nxjerrë edhe biseda për të vërtetuar versionin e saj.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...