MBREME LIVE NE BIG BROTHER, SHUME EMOCIONE NGA SHKODRANET

Ka disa jave qe emisioni me i ndjekur ne shqiperi Big Brother Vip hapet me pamjet e qyteteve. Ide kjo e produksionit dhe regjisorit Eduard Grishaj.

Nata e “prime” mbreme ne Top Channel u hap me qytetin e Shkodres te realizuara nga Terenc Pepa, pamje te cilat u priten me shume emocion dhe reagime ne rrjete sociale.

E sigurisht nuk mungoi as prezantimi i rrugeve dhe humori nga vete Luizi.

shkoder.info falenderon TopChannel per emocionet e dhuruara per shkodranet ne mbare boten.

https://www.instagram.com/reel/CqO5jQiD6Z2/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...