Lidhja e Lorencit dhe Keisit, pas Sabianit reagojnë edhe familjarët e Kristit: E turpshme! Ajo vajza nuk tentoi as të kërkojë ndjesë

Pas Sabianit edhe familjarët e Kristit kanë reaguar në lidhje me situatën e krijuar mbrëmjen e sotme pasi Lorenci pranoi se kishte pasur lidhje me Keisin jashtë shtëpisë së Big Brother Vip.

 

Roberti Aliaj i cili menaxhon instagramin e të birit e ka cilësuar të turpshme këtë situatë duke theksuar se Keisi dhe banorët e tjerë duhet t’i kërkonin falje Kristit.

 

“A ishte përgjegjësia morale e banorëve të më kërkonin ndjesë për akuzat e rënda që më kishin adresuar, dhe luftën që më shpallën me pretekstin që unë kisha bërë lojë me atë marrëdhënie kur u konfrontuan me të vërtetën????

 

Po ju? A keni një përgjigje për këtë situatë të turpshme, ku ajo vajza as nuk tentoi të kërkojë ndjesë për mashtrimin që bëri????”, thuhet në postimin e bërë në instagramin e Kristit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...