Keisi shpërthen në lot gjatë bisedës me Luizin: S’kam qenë e lidhur me Lorencin, thjesht një njohje (VIDEO)

Në një situatë të sikletshme është gjendur mbrëme Keisi, pasi gjatë “prime” të Big Brother me anë të një klipi u zbulua se kishte qenë në një lidhje me Lorencin.

 

Keisi nuk e ka pritur aspak mirë këtë, pasi është parë duke qarë në një bisedë me Luizin.

 

Ajo është shprehur se nuk ka qenë në një lidhje me Lorencin, por thjesht në një njohje dhe nuk ka dashur aspak që kjo gjë të bëhet publike.

Pjesë nga biseda:

 

Luizi: Nuk e ka bërë për të të dëmtuar lojën ty

 

Keisi: Nuk e kam për atë

 

Luizi: Po për ça? Për faktin se me demek po të del nami që ke qenë e lidhur?

 

Keisi: Nuk kam qenë e lidhur, kemi patur njohjen tonë, ça lidhje ka se kemi një jetë aty jashtë po në momentin që ti futesh brenda unë dal shumë shëmtuar. Nuk do doja të hapej fare si temë. Nuk kam pasur dëshirë.

 

Luizi i tha se Lorenci nuk e ka bërë për të ulur atë.

 

Keisi: E kuptoj, po ta kishte menduar. Nga ana tjetër Lorenci po qëndronte i mërzitur dhe i vetmuar në dhomën e grimit.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...