Çfarë po ndodh në “BBVA”? Luizi harron Kiarën dhe fton Jorin të lahen bashkë, ja përgjigjja e banores… (Video)

Teksa Jori po shihte Lorencin dhe Luizin duke bërë dush, ky i fundit e ka ngacmuar me shaka.

 

Luizi: Zgjidh, o dush me mua ose me Lorencin

Jori: Unë atje e kam dushin tim (bën me shenjë nga dushi ku po lahet Luizi)

 

Jori: Jo, ti je i martuar o Luiz

Lorenci: Aaa bravoo

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...