(Video) Do futet në ‘Big Brother’ Ami? Ajo e thotë troç fare përgjigjen

“Big Brother VIP” është kthyer në kryefjalë kohët e fundit dhe një pyetje nëse do të bëhej pjesë e këtij formati, i është drejtuar edhe Amarda Toskës.

 

“Do hyje ndonjëherë në Big Brother?”, u pyet Ami në një intervistë për Amis Beauty.

 

“Për momentin them jo absolutisht, por kam kuptuar që me kalimin e kohës edhe pse pyetja është e njëjtë përgjigjet ndryshojnë kështu ku i dihet”, u përgjigj ajo.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...