Plas skandali! Reagon vajza e Instagramit të Luizit dhe nxjerr zbuluar produksionin e “BBVA” (FOTO)

Një bujë e madhe profili i Luiz Ejllit i cili kaloi çdo parashikim duke shkuar nga 2000 në mbi 600k ndjekës në Instagram. Profil ky i menaxhuar nga Jurgena,shoqja e tij e besuar e cila punoi për ta ngritur faqen dhe kur kjo ndodhi ne papritur pamë se profili nuk mbante më emrin e Luizit por të Inës (motrës së tij).

 

Ndjekësit u bezdisën derisa e motra sqaroi se profili kishte shumë sulme dhe për arsye sigurie e mori ajo dhe Jurgena tregoi se ja dorëzoi pasi u kërcënua nga Top Channel.

 

Së fundmi ka reaguar në profilin e saj Instagram ku ka treguar versionin e saj të ngjarjeve dhe madje ka publikuar bisedat me televizionin të cilat mund ti shihni më poshtë:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...