Luizi po lë Kiarën për Jorin? Lëvizja e tij i ‘djeg’ jo pak moderatores….

Në shtëpinë e Big Brother Albania mbrëmjen e djeshme Luizi ka krijuar një skemë xhelozie ndaj Kiarës.

 

Një nga shakatë e rradhës nga Luizi, nisi pikërisht pasi nga hyrja e mbrendshmë nga banesa për në oborr mori rrugën dhe iu afrua Jorit.

 

Shkoi drejtë saj, i kapi fytin me dy duar dhe u afrua sikur po e puthte. Në atë moment ai filloi të qeshë.

 

Jori: Ik ore dreq se më trembe.

 

Këtë moment nuk ka kaluar pa e vënë re Kiara e cila i ka kërkuar menjëherë llogari.

 

Kiara: Ça ishte ajo?

 

Luizi duke qeshur i ka shpjeguar: Doja ta trembja sikur po e puthja

Arbana Osmani nis pushimet ne nje nga ishujt me te frekuentuar nga Vipat

Pas nje Big Brother te sukseshem Arbana ka filluar pushime me Eduart Grishaj. Moderatorja shume e dashur per publikun eshte duke kaluar pushimet në Mykonos...

Administratës i rritet paga, por çfarë do të ndodhë me pensionistët

Pensionistët duhet të presin deri në Tetor për “rritje” pensioni. Ndryshe nga rrogat, për pensionet nuk do të ketë rritje reale, por vetëm indeksim...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...