Kiara dhe Luizi shpërthejnë në lot, flasin me Oltën dhe ia bëjnë të qartë

Teksa Kiara dhe Luizi qëndronin përqafuar në verandë, u është bashkuar dhe Olta. Ajo ka nisur të puthë Kiarën njësoj si Luizi.

 

Olta e pyeti Kiarën nëse do e mendonte atë njësoj si Luizin, nëse do të dalë të shtunën, por Kiara ka thënë që jo, pasi ajo do e nxjerrë nga shtëpia dhe se do ta ketë peng këtë gjë deri në fund.

Këngëtari i madh grek i habit të gjithë: Kam fjetur me mbi 4,000 gra, ja çfarë iu pëlqente

Këngëtari grek Lefteris Pantazis, ka deklaruar se ka shkuar me 4 mijë gra. “Unë mund të kem sh kuar me më shumë se 4000 gra,”...

PUNIMET NË “URA DERVISHBEG”, SHKULEN NGA RRËNJËT PEMËT E RRUGËS

Puna për bizneset e zonës thuajsë janë stopuar prej javesh në të gjitha segmetet që po punohet e gjithashtu edhe në rrugën “Ura Dervishbeg”....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...