Dasara mund të kishte BBV por thotë se ja mori Arbana me mik!

Gazetarja Dasara Karaiskaj në një intervistë për “MCN Tv” nuk u kursye aspak duke hequr disa gurë nga këpuca e saj.Duke folur për karrierën e gjatë gazetareske ajo tregoi gjëra që publiku i dëgjoi për herë të parë.

 

Dasara tregoi rrugëtimin e saj që fillon 24 vite më parë ku u përzgjodh midis 300 personave për në radio.Sipas saj gjithmonë ishte Arbana Osmani ajo që ja mori vendin e punës “me mik” dhe pse audicionin e fitoi Dasara.Pse po e tregon ajo tani?Epo sepse i ka ardhur keq kur vitin e kaluar Arbana deklaroi se ishte ajo fituese e audicionit me 300 persona.

 

“Kur e pashë vjet Arbanën në edicionin e parë të “BBV” që doli dhe tha: “Unë fitova në një audicion ku morën pjesë 300 veta”, aty u zhgënjeva më shumë.
Tani çfarëdo që të them, unë dal ajo e keqja e përrallës por doli në shteg edhe e thashë këtë gjë”-ishin disa nga fjalët e saj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...