Rikthehet Instagrami i Luizit, e motra bën veprimin që nuk pritej për Kiara Titon

Prej ditësh llogaria zyrtare e konkurrentit të Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli, është kthyer në temë diskutimi.

 

Duke qenë një senzacion i këtij edicioni, ai arriti që në pak muaj të grumbullojë mbi 630 mijë ndjekës në llogarinë e Instagramit, që deri më tani menaxhohej nga familjarët e tij.

 

Këta të fundit dolën me një deklaratë publike duke treguar se i kishin ndryshuar emrin e faqes, duke i vënë atë të motrës së tij, Ina Ejlli.

 

Praditen e sotme faqja u fshi nga Instagrami por u rikthye disa orë më pas sërish, por ajo çka vihet re është se në profilin i cili tashme mban emrin Ina Ejlli nuk ka asnjë foto nga më të mëparshmet të Luizit me Kiarën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...