Olta: Po të kisha qenë unë me Luizin në vend të Kiarës, ky do ishte një ‘Big Brother’ i p…

Teksa mbrëmjen e sotme u transmetua një klip me momente të Luizit dhe Kiarës në suitë, Olta ishte shprehur në dhomën e rrëfimit: Po të isha unë me Luizin në vend të Kiarës, ky do ishte një “Big Brother” i paharrueshëm. Pupupu ça do kisha bërë!

 

 

E pyetur nga Arbana për komentin e saj “ça do kisha bërë”, Olta tha se do i kishin nxjerrë gjithë banorët e tjerë jashtë.

 

Sipas saj Kiara dhe Luizi nuk e kanë shijuar suitën dhe se kimia mes tyre nuk është më si në fillim.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...