Një nga banoret më të bukura të BBV: Olta para dhe pas ndërhyrjeve plastike #foto

Olta Gixhari është një prej banoreve më të diskutuara në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo, sipas mënyrës së saj ka bërë një lojë të fortë deri tani.

 

Olta është aktore dhe gjithashtu një nga gratë më të bukura të shtëpisë së Big Brother VIP. Po si ka ndryshuar Olta në vite dhe çfarë ndërhyrjesh ka bërë? Shiko imazhet më poshtë.

 

Siç shihet Olta nuk ka ndryshuar shumë, pak buzët, ndoshta trajtime mirëmbajtje të lëkurës. Çfarëdo tjetër të ketë bërë, ajo rezulton naturale dhe gjithmonë e bukur.

 

Arbana i tha në Prime: “Sa e bukur je o Olta Gixhari”, kompliment që Oltës i pëlqeu shumë, asaj i pëlqen të dëgjojë që është e bukur.

 

Këto ditë Olta po mundohet të nxjerrë veten në nominim, bashkë me Kiarën edhe pse Luizi po e këshillon mos ta bëjë pasi ka për të dalë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...