Miqtë e Luizit nxjerrin blof Lori Hoxhën: Motra e tij ndërroi emrin e llogarisë, s’e po mundohen t’u marrin para

Ndryshimi i Instagramit i Luiz Ejllit duket se fsheh diçka tjetër pas, e jo nuk janë familjarët. Anaid Kaloti, sqaroi sot në një video-live në ‘Tik Tok’ se pas ndryshimit të rrjetit social fshihet “Top Channel”.

 

Ai u shpreh se e gjitha nisi pas hapjes së ‘Go fund me’, atëherë kur media nisi një rrugë ligjore duke kërkuar të drejtën e imazhit pasi Luizi është pjesë e atij formati. Anaidi tha se ‘Top channel”, ka arritur të marrë firmën e Luizit duke i thënë se imazhi i tij po keqpërdoret jashtë shtëpisë.

 

“Mbasi ka hyrë B52 në shtëpi, Jurgenës i është tentuar t’i merret faqja, këtë mund ta pohojë dhe vetë ajo me zë e figurë, dhe nga Meridiani dhe nga avokati i Top Channel. Në momentin që është hapur “Go fund me” pa lejen e Luizit, me foton e Luizit dhe me fytyrën e Luizit dhe me kauzën e Luizit, Top Channel i lind e drejta që të thotë se imazhi jot po keqpërdoret jashtë, ja ku e ke letrën, firmos.

 

Nuk dihet si qëndron e vërteta mirëpo duhet pranuar se menaxhimi i rrjetit social nga e motra, Ina, ndodhi shumë papritur. Në rrjet pyetjet janë të shumta si; pse e morën përsipër deri tani? Pse pikërisht tani, kur u hap ‘go fund me’? I vetmi që mund të sqarojë publikun është Luizi e do na duhet të presim derisa ai të lërë shtëpinë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...