Miqtë e Luizit bëjnë deklaratën për Jurgenën: Ajo s’donte të postonte fotot me Kiarën

Mbrëmjen e djeshme Meridiani u akuzua nga Anaid Kaloti se është duke bashkëpunuar me ‘Top Channel’ për të marrë në dorëzim profilin e Instagram-it të Luizit.

 

Gjatë një videoje live me miqtë e Luizit, Mario dhe Joni, Meridiani i mohoi akuzat e Anaidit.

 

Ai tregoi se vetë Joni ja ka dorëzuar Instagramin e Luizit fill pas hyrjes së tij në “Big Brother VIP” dhe u shpreh se, nëse do t’a donte profilin e tij, mund ta kishte marrë qysh atëherë.

 

Mirëpo, ai shtoi se hoqi dorë nga menaxhimi i Instagramit pasi nuk binte dakort me Jurgenën për postimet që do të bënin.

 

Mesa treguan miqtë e Luizit dhe Meridiani, Jurgena ka qenë kundër postimeve të fotove të Kiarës.

 

Ndaj, kjo qenka arsyeja pse disa ditë më parë veprimtaria në Instagramin e tij tërhoqi vëmendjen pasi u vu re mungesa e Kiarës në profil.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...