Luizi “heq dorë” nga çmimi i madh i BBV, ja deklarata e këngëtarit që i habiti të gjithë

Në një bisedë që është zhvilluar ditën e sotme në ambientet e shtëpisë më të njojhur në Shqipëri, deklarata e oltës ka qenë vërtetë shqetësuese. Ajo është shprehur se në këtë pikë të lojës edhe Luizi e do jashtë shtëpisë Kiarën, por e ka të pamundur ta artikuloj këtë gjë.

 

Ndërkohë që nga ana tjetër ka qenë Luizi ai i cili siç duket “ka hequr dorë” nga çmimi i madh duke u shprehur se do të nxjerr fituese Kiarën. Luizi: Unë do nxjerr Kiarën fituese të këtij BBV.

 

olta: Atë nuk e bën dot ti. Nuk e thotë dot ai dhe është normale por që edhe ai do që të dal Kiara. Nuk e thotë dot por unë ia lexoj. Po tha, dua të dal Kiara del skarco fare, del bllof. Por unë e di, ia lexoj. Ky është i lodhur nga kjo histori. Luiz Ejlli është një nga ata që ka fansat më të shumtë dhe kjo shihet edhe nga mesazhet që herë pas herë i dërgojnë në mënyra të ndryshme.

 

Së fundmi, është edhe Armando Broja ai që ka surprizuar shkodranin. Te rubrika “Big Love”, aty ku banorët lexojnë mesazhet që i vijnë nga fansat e tyre, është sulmuesi i Chelsea-it dhe njëkohësisht i kombëtares shqiptare.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...