Kiara bën lëmsh rrjetin me deklaratën e saj për Kristin: S’më rrihet me asnjë tjetër këtu veç teje

Pas prime-it të mbrëmshëm, Vëllai i Madh i organizoi një festë banorëve të Big Brother Vip ku të ftuar ishin dy ish-banorët e sezonit të kaluar, PM dhe Dagz.

 

Party i ofruar nga dy DJ-t, ndryshoi pak dinamikën e shtëpisë pas tensionit të madh të krijuar. Ajo që u pa ishte se Kiara u afrua me Kristin duke i thënë se nuk i rrihej me askënd përveç tij.

 

Kiara: Po unë pse po rri këtu nuk e di

 

Kristi: Po pse ça do bësh do flesh gjumë?

Kiara: Nuk dua asnjë këtu përveç teje

Kristi: Si si?

 

Kiara: Nuk më rrihet me asnjë, u afrova direkt te ty, se di pse

Kristi: Po normal

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...