“Drama” që nuk njeh fund/ Pas ndryshimit të emrit, fshihen të gjitha fotografitë nga Instagrami zyrtar i Luizit

“Drama” rreth llogarisë zyrtare në Instagram e Luiz Ejllit po vazhdon prej ditësh.

 

Këngëtari nga Shkodra që është bërë pjesë e Big Brother VIP Albania nga dhjetori i vitit të kaluar në pak muaj arriti një numër të jashtëzakonshëm ndjekësish brenda një kohe të shkurtër. Tashmë kjo llogari numëron 642 mijë ndjekës, por së fundmi nga emri Luiz Ejlli u ndryshua duke u kthyer në atë të motrës së tij, Ina Ejlli. Për të sqaruar publikun, familja e këngëtarit dolën me një deklaratë duke thënë se u bë për arsye se është tentuar që t’u merrej faqja.

 

Më pas gjatë ditës së sotme llogaria u ‘zhduk’ dhe nuk figuronte në faqen e Instagramit, por me t’u rikthyer pas disa orësh tashmë në faqe janë fshirë të gjitha fotografitë dhe postimet e mëparshme. Në të aktualisht figuron vetëm një video e një droni që kohë më parë ishte dërguar nga fansat për shkodranin. Rreth llogarisë së Ejllit në Instagram po qarkullojnë raportime të shumta ku pretendohet se faqja po sulmohet nga palë të ndryshme për t’u menaxhuar.

 

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të Gramshit. Pasi janë njohur me lajmin, qindra njerëz, nga Shqipëria dhe jashtë saj, janë dyndur...

Arbana Osmani nis pushimet ne nje nga ishujt me te frekuentuar nga Vipat

Pas nje Big Brother te sukseshem Arbana ka filluar pushime me Eduart Grishaj. Moderatorja shume e dashur per publikun eshte duke kaluar pushimet në Mykonos...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...