Publikohet për herë të parë foto e Luizit me të motrën. Shikoni sa shumë ngjajnë. Foto

Luizi Ejlli eshte nje nga personazhet me te forte ne BBV dhe eshte njeriu me i perfolur ne rrjetet sociale per lojen e tij ne BBV.

 

Ai ka treguar se nje nga pikat e tij te dobet eshte familja nena dhe motra e tij pasi babai nuk jeton me.

 

Por nje foto qarkullon diten e fundit ne internet ku shikohet Luizi me motren e tij.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...