“Në Shkodër e kanë frikë Luizin”, Banori i “BBVA” flet për këngëtarin: Shko e pyet në Dobraç për mua

Në një bisedë ditën e sotme në shtëpinë e Big Brother VIP, Gerti, Lorenci dhe Luizi kanë diskutuar me njëri-tjetrin.

 

Me shaka, Gerti thotë se në Shkodër Luizin e kanë frikë dhe se njerëzit ndërrojnë krah kur kalon ai.

 

Gerti: “Në Shkodër e kanë frikë Luizin. Ndërrojnë krah kur kalon Luizi. Është gangster”.

 

Lorenci: “Pse më burrë, është që çke me atë punë, kur ka gjë me mua, vjen e ma thotë”

 

Luizi: “Shko në Dobraç e pyet”

 

Gerti: “Kam pyetur, kam pyetur”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...