“Çmenden” fansat! Luizi me celular gjatë Prime dhe tani do përjashtohet? (Video)

Luiz Ejlli është një nder personazhet me të komentuara në Big Brother Vip Albania,ku me semundjen e tij bëri buje të madhe ku gjithë Shqiptarin bëri per vete.

 

Ai është nje nder lojtaret me strategjik qe ka pasur Big Brother ndonjehere. Se fundmi po qarkullon një video e Luizit ku shihet një celular.

 

Duke qene se video eshte bere shume virale dhe po perflitet shume nga te gjithe dhe dihet qe eshte nje veprim qe te perjashton automatikisht nga shtepia e BBV.

 

Por publiku eshte i ndare ne shume mendime. Ka mbeshtetes qe thone qe eshte thjesht bluza e tij dhe nuk eshte celular,

 

por ka edhe nga qytetare te tjere te cilet mendojne se te gjithe banoret kane celular brenda dhe qe flasin me te shtepise se tyre.

 

Nuk eshte hera e pare qe banoret kapen nga shikuesit me paisje te ndryshme te cilat dyshohen qe fusin informacion nga jashte brenda ne shtepi.

 

@luizkiarabbv

#bigbrothervipalbania #luizejlli #meluizin #meluanineshqiperise🦁🦁🦁🦁 #viralvideo

♬ original sound – Luiz Kiara

I kërkuan dorëheqjen pas disfatës, Berisha habit me reagimin e tij: Ata kanë lindur dhe do vdesin me…

Pavarësisht humbjes së thellë në zgjedhjet e 14 majit përballë mazhorancës dhe kërkesave të shumta për dorëheqje për bashkimin e PD-së zyrtare, duket se...

Ja kush është bima që do ju bëjë milionerë. Quhet ARI i kuq, 20 mijë lekë grami

Dy mijë lekë të reja për një gram. Quhet ari i kuq. Është erëza më e shtrenjtë në botë dhe ndër tre ushqimet më...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...