Çfarë ndodhi? Sazan Guri shpërthen në lot ‘LIVE’ në emision

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar Sazan Guri, i cili mes lotësh foli për humbjen e qenit të tij.

 

Ambientalisti tregoi se Darki i tij ishte 19 vjeç dhe prej 4 vitesh vuante nga një sëmundje e rëndë.

 

Tejet i prekur ai kujtoi disa nga momentet më të bukura me qenin, nga momenti që e priste në shtëpi, tek lehjet e ti për të “shuar” zënkat mes fëmijëve apo nuhatja e tij për çdo njeri me qëllim jo pozitiv që hynte në zyrë.

 

Sa i përket lajmeve për 40 ditë zi, Sazani tha se ishte një deklaratë emocionale që kishte si qëllim dhënien e një mesazhi ndërgjegjësues për gjithë shqiptarët.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...