“A jam seksi?”/ Luizi komenton kërcimin sensual të Kiarës: Mos luaj me zjarrin. Pupupu për ne, hajde dalim (Video)

Mbrëmja e djeshme ka qenë nata e fundit e Kiara Titos dhe Luiz Ejllit në suitën e bërë vetëm për ata brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

 

E duket se çifti e ka shfrytëzuar atë në mënyrën më të mirë të mundshme pasi kanë kaluar momente mjaft intime dhe romantike së bashku.

 

Teksa Luizi ndodhej i shtrirë në krevat, Kiara ka vendosur që të këndojë dhe të kërcejë për të. E veshur me një fustan nate mjaft elegant, moderatorja bëri kërcim sensual.

 

“O Kiara mos luaj me zjarrin. Kuku për ne. Pupupu, hajde dalim”, dëgjohet Luizi që komenton partneren e tij.

 

Pasi u shtri në krevat afër Luizit, Kiara e pyet atë nëse është seksi, pasi te tabela ka votuar për dikë tjetër.

 

SHIKO VIDEON

Dhëndri vonohet në dasmë se po pinte me shokët e tij, nusja e lë dhe martohet me një tjetër

Një martesë në Indi u prish sepse dhëndri po festonte me miqtë e tij dhe nusja e irr ituar, pa një pa dy, e...

A do të bjerë shi gjatë javës? Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet deri në fund të qershorit..

Lajda Porja, meteorologe pranë Meteoalb tha për “Good Morning Albanians” se edhe këtë javë moti sipar parashikimeve te sinoptikaneve, pritet të vazhdojë të jetë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...