Olta u betua se do t’i largojë Kiarën, Luizin e zë frikë dhe i bën ofertën joshëse Kristit

Prime-n e kaluar Nita hapi Kutinë e Pandorës dhe dërgoi në nominim dy çiftet: Olta-Kiara dhe Qetsor-Kristi.Pas spektaklit, Luizi ka diskutuar me Kristin për këtë nominim.

 

Luizi i tha Kristit që mos të krijojë situata dhe debate me Qetsorin pasi kjo do të ‘fuqizonte’ Qetsorin dhe do e penalizonte atë. Kristi u shpreh se Olta do bëj çmos që të largojë Kiarën nga shtëpia.

 

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel, emisioni që i dedikohet drejtpërdrejtë personazheve më të komentuar të momentit.

Banorët e “Big Brother VIP” do të bëjnë një program të mirëfilltë radiofonik nga shtëpia më e vëzhguar dhe më e famshme në Shqipëri gjatë ditës së sotme, ku Top Albania Radio ka ngritur një studio radiofonike.

 

Banorët e parë që e nisën programin ditën e sotme ishin Olta, Kiara me të ftuar Kristin dhe Qetsorin. Kiara e ka pyetur Kristin se çfarë mendon për eleminim e Armaldos mbrëmjen e djeshme, pasi ishin të dy bashkë me Luizin në nominim.

Kristi: Më erdhi keq që iku sepse ishte javë e vështirë për atë dhe ky eleminimi i erdhi si surprizë, nuk e mendoi dh u ndje keq…

 

Kiara: A mend se ndikove keq në largimin e tij? Kristi: Po mendoj. Kiara: Kush më shumë ti apo Luizi? Kristi: Secili kishte ndikimin e vet…

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...