Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në gjykatën e Sarandës por ajo kendon dhe muzike popullore. Pasi muziken e ka pasion.

 

Ajo shprehet se kam qe ne viton 2015 qe ushtroj pune si police dhe ka qene nje enderr e saj qe ne rini.

 

Por dashurine per muziken nuk largon kurre nga vetja pasi ajo kendon muzike popullore nga jugi dhe tregon se ajo e ka kete pasion qe ne vogeli.

 

Behija kendonte me nenen e saj por ka pasur nje mbeshtetje te forte dhe nga femijet. Ajo i ben te dyja dhe pasion dhe profesionin dhe eshte e lumtur. Ne i urojme suksese te metejshme.

 

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë lehtë me çdo lloj substance që vjen në kontakt me pëlhurën tuaj ose, pasi përdoret...

Mesazhi prekës, djali në lot i bën thirrje të fejuarës: Kthehu dhe më lehtëso dhimbjen!

Mbrëmjen e djeshme, diçka mjaft e bukur u pa në qytetin e Librazhdit. Ishte një mesazh “Më ka marrë malli, ktheu” i vendosur tek lagja...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...