Luizi i lë të gjithë pa fjalë dhe zbulon planin që ka për banorët: Do mendojnë se jam …

Që pas prime-t të së shtunës, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë qëndruar të ndarë nga pjesa tjetër e shtëpisë. Kjo për shkak se Vëllai i Madh ka krijuar një siutë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, ku qëndrojnë ata të dy.

 

Teksa kalojnë momente të bukura dhe romantike, moderatorja dhe këngëtari flasin gjithashtu edhe për lojën e tyre apo të banorëve të tjerë.Mbrëmë gjatë një bisede, Luizi u shpreh se ‘beteja po bëhet shumë e vështirë’. Ai nuk e la me kaq pasi shtoi se po mundohet që të bëjë banorët të besojnë se ai është me Olta Gixharin. Sipas tij, në këtë mënyrë mund t’i nominojnë që të dalin në nominim.

 

Luizi: Po bëhet shumë e vështirë Luizi: Beteja po bëhet shumë e vështirë. Duhet me u futur edhe një turr të fuqishëm. Jam duke u munduar që të bëj shtëpinë të mendoj se jam me Oltën. Kur të hapë ajo debat të hap edhe unë Luizi: Që të na nominojnë mua dhe Oltën. E duke nominuar mua dhe Oltën dhe nuk të nominojnë ty.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...