Kiara i ikën natën nga krevati i Suitës, Luizi zgjohet dhe e kërkon: ja çfarë ndodhi + video

Kiara me Luizin po kalojnë ditët bashkë në një Suitë enkas për ta. Të shumta kanë qenë dinamikat mes tyre por kjo që ndodhi mbrëmjen e kaluar ishte vërtetë një problem për Kiarën.

 

Siç tashmë e dimë të gjithë, Luizi ka një gërrhimë shumë të fortë. Pikërisht për këtë, Kiara është çuar pa i prishur gjumin dhe ka shkuar të flejë te krevati i saj në dhomën ku flenë të gjithë. Shiko videon më poshtë.

 

Luizit me sa duket i ka dalë gjumi dhë është çuar nga krevati në kërkim të Kiarës. E gjeti te krevati i saj dhe e pyeti “pse ke ik”. “Nga gërrhima”, ia ktheu Kiara. Ai u largua i dorëzuar. Diçka tjetër ka ndodhur në Suitë mes tyre ditën e djeshme, për të cilën Luizi i tha Kiarës se po bën gabime të fοrta. Ajo u çua dhe nuk denjoi të lexonte mesazhet e ndjekësve deri në fund.

 

Sipas komenteve të shumta Kiara u bë xheloze pse Luizi kishte marrë më shumë mesazhe se ajo dhe në fakt mesazhet për Luizin ishin të panumërta. Ndërkohë që Luizi lexonte mesazhet, Kiara u pa të largohej disa herë duke mos i kushtuar rëndësi dhe kërkonte me ngulm të hynte në dhomën e rrëfimit.

NA PASKAN GENJYER TE GJIHTEVE/ Martesa paska qenë e pavërtetë, publikohet dokumenti, Luizi është beqar

Natën finale të Big Brother VIP, Luizi dhe Kiara lidhën martesë në Bashkinë e Tiranës në prezencë të Erion Veliajt, por mesa duket se...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Burime për Vip Magazine, bëjnë të ditur se ceremonia që do të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...