Pasi u eleminua nga ‘Big Brother VIP Albania’, Maestro i del në krah Luizit: Gjesti me Kiarën nuk mund të quhet dhunë!

Incidenti gjatë Primes së BBV2 mbrëmjen e kësaj të shtune, ku në një moment kur Kiara i ka bërë me shenjë Luizit të jetë më i moderuar në argumenta dhe ky i fundit e ka stopuar me dorë, është komentuar edhe nga panelistët e “Fun Club” mesditën e sotme.

 

Për panelistët, por edhe konkurrentin e fundit të dalë nga Shtëpia më e famshme, Armaldo Kllogjeri, ky gjest në dukje i tepruar dhe interpretuar si dhunë, nuk është gjë tjetër se sa një reagim i Luizit i bezdisur, çka mund t’i ndodh kujtdo në jetën normale.

 

Armaldo: Unë e mendoj si një bezdisje, jo dhunë, duhet të gjejë një mënyrë tjetër jo atë, se ajo mund të jetë pak acaruese, ajo tek lavamani është një situatë krejt ndryshe, e vazhdueshme. Ne jemi në makinë dhe largohu njëçik ta marr…

 

Kiara është gjithë kohës aty, dhe është gjithmonë në tension. Dhe duke parë se Luizi bën një lojë të fuqishme, madje gati-gati të rëndë, Kiara është vendosur deri diku edhe në rolin e avokatit. “Shiko, mos e bëj…”, por Luizi ka shkuar për lojë aty, nuk mund të bëjë një lojë që nuk do t’i lejonte të fitonte Big Brother.

Arditi: Është e tepruar të quhet dhunë.

 

Aulona: Ajo nuk është një gjë e bukur për t’u parë kur shihet vetëm momenti, nuk më duket dhunë, se edhe Kirara thotë që nuk dua të diskutohet pse ti japin rëndësi, njerëzit që nuk e simpatizojnë e thonë që është dhunë. Nuk mund të shohësh dy momente në 80 ditë qëndrim, këto të dyja nuk mund ta eklipsojnë gjithë këto tjerat, ai ka gjëra shumë më të mëdhaja se sa dy episode.

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME