Olta betohet se do t’i bëjë Luizit atë që nuk e imagjinon, por nuk e di që do t’ia “fusë vetes” me këtë

Armaldo u eliminua mbrëmjen e djeshme nga “Big Brother VIP”. Olta u bë keq nga largimi i tij dhe fajësoi Luizin pasi ishte ai shkaktari i nominimit të tij.

 

Pas spektaklit, gjatë një bisede me Qetsorin, Olta ka thënë se do të hakmerret ndaj Luizit dhe do t’i nxjerrë nga shtëpia Kiarën.

 

“Ai më nxorri Armaldon, unë do i nxjerr Kiarën. Do përpiqem shumë”, ka thënë ajo. Por Olta anashkalon një fakt jo të vogël.

Nëse del Kiara, Luizi pastaj do jetë i foksuar 100% te loja dhe nuk do ketë gjë që do e ndalë, duke e bërë të jetë dhe i revoltuar apo i egër në situata të ndryshme.

 

Ndaj Olta duhet ta mendojë mirë këtë mundësi sepse ndoshta do i kthehet mbrapsht dhe atëherë do jetë vonë për t’u bërë pishman.

Kujtojmë se Olta dhe Kiara si dhe Qetsori dhe Kristi janë dy “cifte” që janë në nominim për të martën, cifti më pak i votuar do dalë në nominim kokë më kokë për të dalë nga shtëpia.

Sytë nga qielli, sonte ndodh fenomeni i rrallë astronomik: 5 planetë do të rreshtohen pas njëri-tjetrit

Një fenomen i rrallë astronomik do të ndodhë sonte, e martë 27 mars, pasi 5 planetë të sistemit tonë diellor do të rreshtohen pas...

Golden Eagle godet produksionin e Big Brother dhe ka një super ofertë për Luizin

Kompania Golden Eagle (Frutex), shpreh keqardhjen e saj lidhur me vendimin e befasishëm të produksionit të Big Brother VIP Albania për ndërprerjen e njëanshme...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME