“O vampire po mbaje një gjë për vete”/ Kristi i kthehet keq Deas, ajo shpërthen në lot!

Një ditë më parë në oborrin e shtëpisë më të njohur në Shqipëri kanë qenë duke biseduar Dea, Luizi dhe Kristi.

 

Teksa Dea po komentonte sjelljen e Luizit, ka qenë Kristi ai që i është kthyer duke i thënë vampire.

 

Fjallët e tij fyese, Kristi i ka justifikuar duke thënë se mjaft është treguar çun i mirë.

Pjesë nga biseda:

Dea: Ti s’ke më armë kundër meje sepse unë të kam përballuar në më të keqen tënde.

 

 

Kristi: O vampire, o vampirë po mbaj një gjë për prime mos i thuaj të gjitha!

Luizi: Mos fillo me ofendime!

Kristi: Jo more tani do filloj dhe unë e pash që ecin dhe tani do filloj…

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...