“Do ua shkatërroj”, Olta ndërpret momentet romantike të çiftit Kiara-Luiz

Dalja e Armaldo Kllogjerit nga shtëpia e Big Brother Vip ka indinjuar tej mase Oltën.

 

Aktorja është shprehur e vendosur se pas daljes së Maestreos do të bëjë gjithaçka që të largojë Kiarën nga shtëpia, në mënyrë që të dobësojë Luizin.

 

Mbrëmjen e djeshme Olta ka shkuar te suita e Kiarës dhe Luizit, ku I ka kërkuar llogari Luzit për lojën e “padrejtë” sias saj që Luizi po bën, ndërsa i ka thënë çiftit se do ua “shkatërrojë moment e bukura që po kalojnë në suitë”.

 

Kiara dhe Luizi shkuan mbrëmë në suitën ku do të flenë deri të martën.

Ishte Kiara ajo që kërkoi suitën nga Vëllai i Madh, si një prej fituesve të sfidës së imitimeve.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...