S’kanë fund hallet për femrat shqiptare, maniaku kap vajzën e panjohur nga pjesët intime

Duket se Shqipëria nga dita në ditë nuk rezulton të jetë një vend i sigurtë për femrat.

 

Në vetëm pak ditë u vranë me armë zjarri apo humbën jetën në aksident disa prej tyre.

 

Ndërsa vetëm ditën e djeshme u zbulua se femrat ngacmohen dhe pësojnë komente seksiste dhe nga vetë oficerët e policisë që kanë për detyrë t’i mbrojnë.

 

Është e pakëndshme ta thuash por del se të jesh femër në Shqipëri rezulton të jetë mjaft e vështirë.

 

Këtë e përforcon edhe skandali i radhës që do t’ju paraqesim. Në redaksinë e Joq Albania ka mbërritur një denoncim se si një mashkull ngacmon seksualisht duke e prekur në pjesët intime një grua.

 

Nga pamjet e videos duket se gruaja nuk e njeh mashkullin që e prek pasi sapo ai e prek në vendet intime, ajo i kthehet duke e goditur me duar dhe largohet.

Në vijim do të gjeni videon skandaloze:

 

Makina përfundon në përrua, zbardhet çfarë ka ndodhur me dy vajzat e reja që ishin brenda automjetit

Shpëtojnë mrekullisht dy vajza teksa mjeti i tyre është përmbysur duke përfunduar në një përrua.   Dy të reja udhëtonin me një autoveturë në drejtim të...

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo mbrëmje ishte falë Kiarës, e cila kishte kërkuar t’i bënte një surprizë Luizit.   Çifti pati mundësinë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...