Ilir Meta në Shkodër mbështet Bardh Spahinë

Këtë të shtunë, kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta ndodhet në Shkodër. Fillimisht, ai ka publikuar në rrjetet e tij sociale një foto gjatë një takimi me të rinj.Në një postim me foto në Facebook, Meta duket para bashkisë Shkodër, duke pozuar edhe me kryebashkiakun Bardh Spahia.

“Shkodra e paduruar për të votuar Koalicionin! Bashkë Fitojmë!”, shkruan kryetari i Partia e Lirisë Ilir Meta në publikimin e tij në rrjetet e veta sociale.

Takimet e Metës në Shkodër por edhe në qytete të tjera, janë në kuadër të fushatës elektorale të 14 maj 2023, ku PL është në koalicion me PD- në e Berihës, për të cilën në Shkodër kandidon për herë të dytë Bardh Spahia.

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në gjykatën e Sarandës por ajo kendon dhe muzike popullore. Pasi muziken e ka pasion.   Ajo shprehet...

Makina përfundon në përrua, zbardhet çfarë ka ndodhur me dy vajzat e reja që ishin brenda automjetit

Shpëtojnë mrekullisht dy vajza teksa mjeti i tyre është përmbysur duke përfunduar në një përrua.   Dy të reja udhëtonin me një autoveturë në drejtim të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME