E mbante të fshehtë, miqtë zbulojnë të dashurin e Efit

Efi festoi pak ditë më parë ditëlindjen e saj të 28 në një festë të madhe, ku të ftuar ishin njerëzit e saj të dashur, miq e ish-banorë të Big Brother.

 

Nëpër fotot që aji vetë publikoi nuk u duk gjëkundi partneri i saj, por në fakt ai nuk kishte si të mungonte në festë.

 

Ndonëse jo publikisht, partneri i saj e ka shoqëruar përgjatë gjithë natës, duke i qëndruar në krah. Miqtë dhe të pranishmit në festë kanë shfaqur edhe momentin ku çifti nuk i fsheh përqafimet.

 

 

Gjatë qëndrimit në Big Brother, ndonëse Luizi e ngacmoi disa herë, Efi nuk ndau asnjë detaj të tij, përveç faktit që është njeri i qetë dhe se nxjerr më të mirën e saj. Më herët, ajo ka thënë se i dashuri i saj është ekonomist. /Dritare.net

 

‘Shpërthen’ Armaldo, ua thotë në sy banorëve të “BBV”: Gruaja i ka mbajtur shënim kush më ka…

Armaldo Kllogjeri është në dijeni të banorëve që e kanë nominuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”.   Gjatë mbrëmjes së sotme, Armaldo u përshëndet...

‘Në Shqipëri më refuzuan’! Historia e Lorenca Bejkos që sot punon pedagoge në Francë

Dhe nuk është i pari rast. Me dhjetëra në mos me qindra të tjerë të zhgënjyer nga flakja që iu është bërë në Shqipëri,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME