VIDEO/ Luizi shfaqet në emisionin grek duke kënduar këngën greke, shtanget prezantuesi

E si të mos mjaftonte zhurma në Shqipëri, ku Big Brother Vip po shfaqet kudo, banorët e shtëpisë më të famshme po dalin edhe në mediat e huaja.

 

Pas vëmendjes që Luizi ka marrë nga fituesi i Big Brother Vip Canada, Kevin Jacobs, ku ky i fundit nuk hezitoi të shprehte mbështetjen për këngëtarin, sot radhën e kishte media greke.

 

Në një nga programet e vendit fqinj, shohim se Luizi është shfaqur me Maestron teksa po këndojnë brenda në shtëpi, një nga këngët më të njohura greke “Zilevo”.

 

“Kënga e Giorgos Mazonakis në Big Brother Albania”, dëgjohet të thotë prezantuesi i spektaklit, i cili ka mbetur mjaft i habitur.

 

@teamluiiz

Emri i Luiz Ejlli edhe ne mediat nderkombetare 😍 #luiz #luizejlli #luizejlliofficialfans #luizejllioffical #dronluiz #luizbb #luizejllifitues #luizbbvip #fy #fyyyyyyyyyyyyyyyy #viral #fypシ #fypシ゚viral #kiaratito #kiaratitobbvip2 #bigbrotheralbaniavip #meluizin #luizbb2 #viralvideo

♬ Oublie-moi – Emkal

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...