U pa edhe kjo! Luizi debaton, ndërkohë Kiara fle gjumë pë 7 palë qejfe në oborr

Mbrëmjen e djeshme Luizi dhe Kristi kanë debatuar ashpër dhe në debat janë përfshirë edhe Olta, Maestro dhe Qetësori. Shkak është bërë nominimi i fundit ku janë Luizi, Maestro dhe Kristi.

 

Moderatorja jo vetëm që nuk është përfshirë në debat, as s’ka qenë kurioze të shohë debatin, por ka zgjedhur të bëjë një sy gjumë në oborr.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...