Qetsori, ujk i vjetër! I tregon Luizit, si ia “futi” Oltës duke e bërë të mendonte që ishin një grup

Në një bisedë me Luizin dhe Armaldon, Qetsori ka thënë se Olta ka menduar që ai është i manipulueshëm dhe se i ka folur me shenja.

Ai shtoi se i ka lënë asaj të mendojë që e ka joshur dhe se ajo ka bërë disa gabime kundrejt tij. Megjithatë shumë fansa të BBV mendojnë se kjo mund të jetë një skemë e Oltës dhe Qetsorit. Qetsori: Nuk i jam afruar me strategji, thjesht për ti ndenjur afër, për ti dhënë një forcë shpirtërore, por jo të më ngatërroj mua me ndonjë që njeh.

 

Ajo më ngatërroi disa herë me ndonjë që ajo njeh, e do qesharak muhabetin, ta marrë si të dojë. Kjo gjë do ta penalizojë me mua në vazhdim. Luizi: Me gjithë atë vrull që i’u afrua Qetsorit, ashiqare thashë kjo është nisur me idenë ta afrojë pastaj ta djegë. Qetsori: Jo për të më përdorur, të më djegë. E ka dashur këtë që në momentin e parë.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME