“Ndahen” binjakët më të famshëm në Shqipëri, Donaldi dhe Romeo s’do jenë më bashkë …

Që në fillimet e tyre në “Al-Pazar” Romeo dhe Donald Veshajn i kemi parë gjithmonë bashkë. Me “3shat”, “Më lër të flas”, koncerte e projekte muzikore.

 

Po, e vetmja herë kur u ndanë siç e pranuan edhe vetë ishte kur Donaldi mori pjesë në “Big Brother VIP”. Pas formatit ata sollën “Më lër të flas” me dy sezone. Por në sezonin e tretë të emisionit, Donaldi nuk do jetë. Këtë e ka zbuluar Romeo sot në promon e emisionit ku shfaqet vetëm.

 

“Zonja dhe zotërinj, “Më lër të flas”, nis së shpejti në “Top Channel”. Do jemi bashkë këtë sezon sepse ai tjetri vetëm punë prishte. Pra, “Më lër të flas” vetëm me mua Romeo Veshaj, autor, moderator dhe regjisor”, thotë Romeo. Kështu na ka bërë të mendojmë se Donaldi po largohet nga ekrani, ndoshta përkohësisht. Nuk dihet arsyeja e këtij vendimi, por Donaldi na ka treguar në mediat sociale se po fokusohet te arkitektura dhe interior design. Ndoshta do të fokusohet vetëm në këtë fushë.

 

shiko videon

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...