‘Mos e përdor emrin tim se e ndyn’! Debat mes Kiarës dhe Luizit

Luizi dhe Kiara kanë debatuar sërish me njëri-tjetrin. Arsyeja ka qenë se Kiara është e pakënaqur me disa nga herët që këngëtari përdor emrin e saj.

 

Kiara: Jo çdo gjë rrotullohet rreth teje

 

Luizi: Në këto dy situata po. Se ti po më thua mos e përdor emrin tim se e ndyn kur e përdor…

 

Kiara: Jo se e ndyn, por e përdor në disa situata që nuk dua, siç ishte rasti i fundit

 

Luizi: O Zot i madh, a do më kuptosh ndonjëherë, mos ma kthe me një pyetje. Të kam thënë më lër ta mbaroj këtë Big Brother

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...