Luizi nuk ndalet, fundos Qetsorin, tregon planin si do nxjerr në nominim Oltën

Luizi ka zbuluar një strategji tjetër për lojën ditët e fundit. Pasi futi veten në nominim bashkë me Kristin dhe Armaldon, Luizi zbulon mënyrën se si do ta fusë edhe Oltën e Qetsorin në nominim bashkë me veten.

 

“Kur dua të shkoj në b.rg me disa persona të caktuar i fus në tualet. Do shkoj në b.rg me ta dhe do i nxjerr nga shtëpia. Do marr Oltën dhe Qetsorin edhe do futemi në nominim.”, i thotë Luizi, Nitës dhe Fotinisë.

 

Në një bisedë në tavolinën e bukës me Gertin, Kiarën dhe Dean, Luizi ka treguar se u ftua për të qenë pjesë e Big Brother VIP 1 por pati arsye pse nuk pranoi.

 

Ai u rrëfye duke thënë se i vdiq babai dhe se nuk ishte në gjendje të vinte. Gerti: “Ti do hyje që në Big Brother-in e parë?”

 

Luizi: Po, më thanë, por më vd.q baba dhe e lashë.
Gerti: Domethënë e ke studiuar Big Brother-in që në pandemi?

 

Luizi: Jo mor burrë, dy muaj para se të hyj. Thashë ta marr vesh njëherë se ku po futem. E fillova të studioj lojërat, zarfat si bëhet BB.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...