Luizi ka 3 nënshtetësi/ Olta ngacmon Kiarën: Për dokumente e do?

Teksa ndodheshin në dhomën e gjumit, Olta Gixhari pyet Luiz Ejllin nëse ka vetëm nënshtetësi shqiptare. Këngëtari i njohur i kthehet shkurt: “Ndoshta”.

 

Teksa e pyet edhe Kiara Titon nëse ka vetëm nënshtetësi shqiptare, aktorja pyet moderatoren: “Pse e do vetëm për dokumente këtë?”.

 

Pjesë nga biseda:

Olta: Ti ke vetëm nënshtetësi shqiptare?

Luizi: Ndoshta

Kiara: Po si nuk u lodhe duke kthyer përgjigje kështu

Olta: O Kiara, ky ka vetëm nënshtetësi shqiptare?

 

Kiara: Atëgherë Luiz kaq ishte

Luizi: Pyetja ishte…

Olta: Pse ti e do për dokumente?

 

Kiara: Po moj, pse e dua për lojë?

Olta: Bravo, kapitalizëm

Luizi: Kam 3

Kiara: Si 3?

 

Olta: Pse ke nënshtetësi franceze?

Luizi: Edhe italiane

Olta: Italiane çne?

Luizi: Histori e gjatë

 

Olta: Po ti e paske mbyllur se 3 është maksimumi

Luizi: E di, por heq dorë nga njëra kur të marr amerikanen

Olta: Duhet të heqësh dorë prej të 3 për amerikanen.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...