Kush është kryeqyteti i Italisë? Milano! VIP-et tona vazhdojnë të na habisin me inteligjencën e tyre

Finalistet e Big Brother VIP Kosova, Xhuli dhe Mbresa përderisa ishin të shtrira në sallonin e shtëpisë së “Vëllait të Madh” kanë luajtur lojën “shtete-kryeqytete”.

 

E kësaj radhe, intervistuese ishte Xhuli dhe Mbresa ishte ajo që duhej të jepte përgjigjet, teksa ato i dha me goxha sportivitet e shaka. Mbresa qëlloi disa prej tyre, e disa prej tyre edhe nuk i ka ditur në ato momente, siç ndodhi me kryeqytetin e Italisë, për të cilin ajo tha se është Milano.

 

Finalistët e Big Brother VIP Kosova, Vedati dhe Artani një ditë para finales së madhe kanë kënduar në oborrin e shtëpisë së “Vëllait të Madh” një prej këngëve më ikonike shqipe. Bëhet fjalë për këngën “A thua” të muzikantit të ndjerë Muharrem Qenës, e cila ishte një prej këngëve më të suksesshme në repertuarin e artistit. E për t’i dëgjuar Vedatin e Artanin duke e kënduar një pjesë të kësaj këngë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...