Kiara tregon komplimentin më të bukur që ka marrë, Luizi: Ta ha by**ën

Kiara Tito ishte mbrëmë e ftuar në emisionin e improvizuar të Dea Mishel dhe Jori Dellit, ku foli për eksperiencën e saj në “Big Brother VIP” dhe jetën private. Teksa pyetjet ishin nga më të ndryshmet, nuk munguan as ato pikantet. Në një moment, Dea e pyet moderatoren se cila është fjala më e bukur që merr nga partneri i saj.

 

“Fjala më e bukur që më thotë është dritë dielli. Fjalët e tjera nuk i kam dëgjuar”, tha Kiara. Ndërkohë Luizi që ishte pranë saj thotë menjëherë: “Ta ha by**”. Kiara i hedh një shikim dhe dike qeshur shton: “Pikërisht këtë gjë dua të ndryshoj këtu brenda se më vë në siklet”.

 

Ndërkohë e pyetur se kë mendon se do marrë për të kënduar në dasmën e saj, Tito tha Armaldo Kllogjerin dhe Valbona Memën. Nga ana tjetër Ejlli shton: “Nëse martohet me mua Valbona Memën dhe Altin Shirën. Nëse martohet me veten të thërrasë kë të ketë qejf”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...