Kiara dhe Luizi “puçi-puçi” në krevat, Olta si “plakë e keqe”: Ç’po bëni ju dy aty? (video)

Kiara dhe Luizi janë shtrirë së bashku sërish mbrëmë vonë ndërsa janë mbuluar me jorgan dhe janë puthur e përqafuar.

 

Sigurisht Olta nuk i ka lënë pa ngacmuar duke i pyetur se çfarë po bëjnë dhe të dnalojnë pasi duhet të kenë mëshirë për të.

 

Edhe Luizi nuk e ka lënë situatën pa batuta ndërsa përkëdhelte dhe puthte Kiarën, le të themi më nxehtë se më parë/
“Po lubrifikoj qafën”, i kthehet Luizi, ndërsa i ka thënë dhe se ka një plan fantastik dhe për Dean.

 

Luizi dhe Kiara janë bërë shumë intimë me njëri tjetrin ndërsa i kanë lejuar dhe batutat pak pikante mes tyre.

Një moment që Kiara u përpoq ta kalonte Luizin u tremb ndërsa ai qeshi. Olta u kërkoi të dilnin jashtë nëse nuk rrinin dot pa njëri tjetrit, por Luizi u shpreh se dhe po të dalin kanë biletë kthimi.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...