Kiara bëhet xheloze për Luizin, bën veprimin e papritur ndaj Jorit

Jori Delli duket se ka fituar zemrën e publikut që tani pasi duket shumë pozitiv. Edhe fansat e Louise Aile mendojnë se mund të shkojnë në çift, pasi modelja i ka qëndruar shumë pranë këngëtarit sapo ka hyrë në shtëpinë e “Big Brother VIP” duke shfaqur nje afersi te madhe me Luizin qe u pa edhe tek publiku.

 

Edhe pse Luiz është i lidhur me Kiara Titon, për të cilën ka shprehur dashurinë e tij që nga dita e parë, fansat duan ta shohin në një romancë me Jorin. Duke edituar videot e tyre qe jane bashke ku shihet se Jori e shikon me shume dashuri derisa edhe Luizi e ka afruar shume afer vetes me disa veprime.

 

Por, teksa ishin ulur të tre, Luiz, Kiara dhe Jori, këngëtari është ngritur dhe ka dalë nga shtëpia, Jori është marrë menjëherë për ta shoqëruar. Luizi nuk pranon dhe i bën shenjë të mos lëvizë. Kiarës nuk i pëlqeu këto situata dhe ulet pranë Jorit dhe e merr Luizin nga ana tjetër. Ndaj moderatorja ka shfaqur vetëm shenja xhelozie. Kjo menjehere eshte verejtur nga fansat e tyre ne rrjetet sociale sidomos ne TikTok ku eshte shperndare ne mas te madhe kjo video.

 

Edhe pse Kiara vazhdimisht me fjale e ka thene qe nuk eshte xheloze disa veprime ndaj saj kane bere qe te tregojne qe ajo ne te vertete eshte xheoze por nuk do qe ta pranoj me fjale. Por edhe veprimet e Luizit duke e perqafuar Jorin dhe duke e puthur kane bere qe eshte fansat te reagojne here pas here

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...