“Dita më e ‘çmendur’ e jetës”/ Fituesi i “BB Kanada” nuk i ndahet Luizit, ja veprimi i pazakontë që bën

Kevin Jacobs ka përjetuar dje “ditën më të çmendur” të jetës së tij.

 

Kevin është ish-fituesi i “BB Kanada” dhe u bë personazh në Shqipëri, pasi Luiz Ejlli “Prime-n” e së martës deklaroi se rrengun që i kishte punuar Armaldos dhe Kristit për t’u futur në të njëjtin tualet, e kishte parë tek Jacobs, gjatë kohës që ai ka qenë konkurrent i të njëjtit format në Kanada.

 

Pas kësaj edhe vetë Jacobs reagoi në Instagram, ku shprehu edhe mbështetjen e tij për Luizin, duke e konsideruar gjeni.

 

Mbështetja e Kevin nuk shkoi “dëm”, pasi ai pas kësaj fitoi mbi 15 mijë ndjekës në vetëm 24 orë. Gjatë orëve të fundit ai ka qenë shumë aktiv në rrjetet sociale, madje realizoi edhe një “live” në Instagram i cili siç pritej u dominua nga ndjekësit shqiptar, të cilët Kevin i përshëndeti një e nga një.

 

“Çfarë dite e çmendur, falë Luiz Ejllit,”-shkroi ai krahas “live-t” duke i bërë “tag” edhe artistit nga Shkodra.

 

Luizi rrëfen katër sekrete në “Big Brother”, thotë se ka tentuar ti jap fund jetës

Në shtëpinë e Big Brother, banorët duhet të shkruanin sekretet e tyre dhe t’i lexonin përpara të gjithëve, ndërkohë që mundoheshin t’i gjenin se...

Golden Eagle godet produksionin e Big Brother dhe ka një super ofertë për Luizin

Kompania Golden Eagle (Frutex), shpreh keqardhjen e saj lidhur me vendimin e befasishëm të produksionit të Big Brother VIP Albania për ndërprerjen e njëanshme...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME