Çfarë ndodh nëse Luizi shikon këtë video ku Kiara përkëdhel fshehtas Kristin?

Nuk paska patur faj Kristi kur tha “e kap kur të dua Kiarën”. Luizi duhet të shikojë këtë video që po bëhet virale në rrejt.

 

Lëvizja e Luizit për të futur në kurth Kristin ishte pikërisht për këtë, sepse ky i fundit ka thënë në fillim “e kap kur të dua” dhe Luizi ia paska mbajtur vath në vesh. Komentet e ndjekësve janë të shumta dhe gati të gjitha thonë të njëjtën gjë. Koment: Që në fillim i është afruar Kristit por ai nuk e pranoi, ktu lindi edhe fjala që Kristi i tha Luizit por ai do ta marrin vesh më vonë.

 

Koment:se bat ma slow motion e ka prek ne krah kurgjo sosht luizi e puth Jorin dmth edhe luizi nuk e don kete puth Dean po ikni se lat nam pasha zotin. Koment: kjo vdes mbas kristit a eshte ky qe i thoshte ik mos mos prek: Ne kuader te lojes 😂

 

Koment: nqs eshte e vertet te gjej vend te futet kjo kur te dali. Eshte turp kur tj te do te respekton ti besh keto veprime. Ai e respekton e shikon te shenjte.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...